Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/wpwim/public_html/2024/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/wpwim/public_html/2024/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/wpwim/public_html/2024/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Design dla meblarstwa : Design To Dobre

Design dla meblarstwa

15 czerwca 2018 | 21:09

Rusza ogólnopolski projekt ” Design to dobre dla MSP” – czyli podnoszenie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej poprzez animowanie współpracy z projektantami, usługi doradcze, projektowanie oraz aktywną promocję rozwiązań wzorniczych, w ramach pilotażu wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Regionalnego „Grant na design”. Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur jest jedną z 4 organizacji w kraju, której w wyniku konkursu powierzono realizację projektu w ramach konkursu.

Celem projektu jest rozwój polskich firm meblarskich z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy jeszcze nie współpracowali z profesjonalnymi projektantami, a tym samym zwiększenie ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych poprzez dobre wzornictwo. W przedsięwzięciu może wziąć udział 10 firm z branży meblarskiej.

W związku z realizacją projektu odbędą się 3 rekrutacyjne spotkania lokalne celem zachęcenia przedsiębiorstw do innowacyjnego rozwoju poprzez design. Podczas spotkań wypowiedzą się projektanci, eksperci od zarządzania designem w firmie, projektowania marki na temat budowania przewagi konkurencyjnej poprzez wzornictwo.

Spotkania odbędą się w lokalizacjach:


Olsztyn:

Termin: 27 czerwca 2018 r.

Miejsce: Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ulicy Jagiellońskiej 91a, sala 122,

Czas: 11:00 – 14:00.

Zgłoszenia: przyjmowane są do 25.06.2018 r. na adres: designtodobre@wpwim.pl, telefon kontaktowy: + 48 735 389 215.

 

Białystok:

Termin: 29 czerwca 2018 r.

Miejsce: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, sala Transferowania

Czas: 10:00 – 13:00

Zgłoszenia: przyjmowane na adres: designtodobre@wpwim.pl, telefon kontaktowy: + 48 735 389 21

 

Lublin – spotkanie lokalne zostało odwołane, w zamian będą umawiane z przedsiębiorcami spotkania indywidualne.

Zgłoszenia: prosimy kierować na adres designtodobre@wpwim.pl, telefon kontaktowy: + 48 735 389 215.


Rekrutacja do projektu „Design to dobre dla MŚP” potrwa do 30 sierpnia 2018r (rekrutacja przedłużona). Dokumenty aplikacyjne do projektu znajdziecie Państwo pod linkiem:
 http://wpwim.pl/aplikuj_37.html

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich producentów mebli, którzy widzą w designie innowacyjny potencjał do dalszego rozwoju. Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo pod linkiem http://wpwim.pl/design-to-dobre-dla-msp_36.html .

Formularz zgłoszeniowy do pobrania – Białystok
Formularz zgłoszeniowy do pobrania – Olsztyn

Projekt i realizacja: AHOJ Kampanie
Skip to content